Boyalı ve renklı ürünler için sıvı dolum makinası aradığınızda alacağınız ürün peristaltik olması sizin için çok avantajlı oluacktır. Peristaltik dolum makinası hortumları değiştirilebildiğinden sizin için farklı ürünleri dolduruyorsanız en avantajlı cihaz olucaktır.

Renklerı farklı olan ürünleri hassas bir şekilde doldurmak istediğinizde bir renkten diğer renge geçildiğinde hortumları genelde temizlemeniz veya farklı makinalar kullanıyorsanız makinenin haznelerinide temizlemeniz gerekecektir. Peristaltik olan makinelerde bu gibi sorunlar yaşanmamaktadır. Cihazlar hem hassas hemde hortum değişikliği yapıldığında hemen farklı ürüne geçme imkanını vermektedir.

Renkli veya farklı aromalı ürünlerdede rahatlıkla kullanılabilir. Aromaların ver renkleri karıştırmadan dolum yapılabilmektedir.

Hortumları oldukça uygun fiyatlıdır ve değiştirilebilir. Ayrıca peristaltik dolum makinası ile sıvıları çok hassas doldurabilirsiniz. Hata payları oldukça düşüktür.

Fırmamızın peristaltik olan makina sayısı oldukça zengindir. Birçok ürün için farklı perisatltik ürünlerimiz mevcuttur. mikro litre hassasiyetinde dolum yapabilmektedirler.

Detaylı bilgi için bizleri ayarabilirsiniz.