Bugün sizlere çoklu sıvı dolum makineleri hakkında çeşitli bilgiler vermeye çalışacağım. Bildiğiniz üzere fazla adet dolumlar yapmak isteyen müşterilerimiz tek seferde çoklu dolum yapma kapasitesi olan sıvı dolum cihazlarına oldukça ilgi gösteriyorlar. Aynı anda birden çok dolum yapmak hem zamandan hem de iş gücünden ciddi tasarruf demek olduğunun bilincindeler. Bu yüzden çoklu sıvı dolum cihazlarımız en çok satan modeller arasında yer almakta. Ancak burada dikkat edilmesi gereken nokta sizin çoklu dolum yapabilecek şekilde hazırlanmış bir tezgahınızın olması.

Aksi halde çoklu dolum yapmaya çalışmak sizlere daha çok zaman kaybı ve ürün ziyanına neden olacaktır. Kullanıcılarımıza tavsiyemiz çoklu cihaz almadan önce çoklu dolum yapabilecek bir tezgaha sahip olmalarıdır. Çoklu cihazlarda ikinci önemli husus ürününüze uygun en iyi sıvı dolum cihazını tespit etmenizdir. Bu konuda satış ekibimize danışabilir onların tecrübeleri ve daha önce benzer dolumlarda vermiş olduğumuz modellere ilgi göstermenizdir. Firmamızda çoklu sıvı dolum modelleri olarak 2,4,6 başlıklı modeller bulunmaktadır.

Bu modeller doldurulacak ürüne ve miktara göre değişmektedir. Diyaframlı standart pompa veya küçük dolumlara özel üretilmiş peristaltik modellerimiz mevcuttur. Daha fazla bilgi için web sitemizden modelleri inceleyebilir, hazırladığımız özel videoları izleyebilir veya ofisimizi arayarak satış öncesi danışmanımız