Sıvı Dolum Makinası Avantajları

Merhaba bu yazımızda sizlere elektronik sıvı dolum makinelerinin avantajlı taraflarından bahsedeceğim.

Bildiğimiz elektronik sıvı dolum makinaları içerisindeki elektrikli kendinden emişli motorları sayesinde dolumları gerçekleştirmektedir. Kullanılan porgramlar ve elektronik altyapısı sayesinde dolumlarını hataları en düşük şekilde yapabilirler. İlk olarak elektrik kullanımındaki enerji tasarrufundan bahsetmek isterim. Küçük ölçekli ürünlerde çok yükek oranda elektrik tasarrufu sağlanmaktadır. aynı zamanda 220 elektrik girişleri olması bu tür makinaların evlerdede rahatlıkla kullanılabilmelerini sağlar. Dolum makinalarında elektrik sarfiyatı çok büyük bir önem taşır büyük ve hantal çihazların dolum sırasında 20ml lik bir şişeyi yüksek maliyetlerle doldurması gün sonunda büyük bir elekterik faturası ile karşılaşmanızı sağlar. Bizim makinelerimizde bir 50w ile 100w arası elektrik kullanımı ile 1 saatte dolum yapabilmektesiniz. Cihazlarımız inverter özelliğine sahiptir ve bu özelliği sayesinde düşük hacımli dolumları çok daha uygun fiyatlarda doldurabilirsiniz.

ikinci olarak kullanım kolaylığı. DMN sıvı dolum makinalarında elektronik ayarlaması sayesinde dolumlar rahatlıkla gerçekleşir. ayarlanması oldukça kolaydır ve 1 dakikada ayarlanıp dolumlarınıza başlayabilirsiniz. Basit kullanımlı pedalı sayesinde dolumlarınızı tuşa başarak hemen başlatabilirsiniz.

Son olarak sıvı dolum makinalarının yedek parçaları hantal makinelere göre çok basittir. Makinelerinizde sorun olması durumunda makinenizi kargoya verebilir ve tamir edilmiş bir şekilde alabilirsiniz. Büyük Hantal makinalarda servis çağırmanız ve makinenin tamir edilip büyük faturalar ödemenize gerek kalmamaktadır. Sıvı dolum makinası alırken lütfen bunlara dikkat edelim ve dolum makinemizin başladığımız günden dolumumuzu bitirdikten sonrabile aynı şekilde sapasağlan kalması gerektiğini bir hata olduğunda makinenin kendisini kapatması gerektiğini, yapılan dolumların hata yapılmadan doldurulmasını gerektiğini unutmayalım. Detaylı bilgi için firmamızı arayabilir bizlerden dolum makineleri hakkında bilgi almak için arayabilirsiniz.