Merhaba bu yazımızda sizlere daha önce yazdığımız gibi dolum makinelerimizde internet bağlantısı hakkında bilgi vermiştik ve bugünden itibaren cihazlarımız internete bağlanabilir bir altyapıya kavuşmuştur. Hali hazırda internete bağlanan dolum makinalarımızın websitesi üzerinden giriş yapılabilir bir panel üzerinde çalışıyor. Panel üzerinden yaptığınız bütün dolumları görebilir ve günlük dakika dakika makinenizin dolumlarını kontrol edebilir aynı zamanda haftalık aylık ve makinenizle neler yaptınızı ortalama bilgilerini ve sistemin nekadar kullanıldığı gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hali hazırda dolum makinalarımız hem internetli hemde internetsiz şekilde satışa devam edilecektir. İnternet bağlantısı ile cihazınızı takip edebilir ve neler yaptığınızı görebilirsiniz.

İşveren olarak çalışanlarınızın saat kaçda doluma başladıkları saat kaçta işlerini bitirdikleri ortalama dolumları ve hangi saatlerde daha verilmi hangi saatlerde verimlerinin düştüğünü gibi bir çok bilgiye erişebileceksiniz.

Peki dolum makinalarımıza internet bağlantısını nasıl kullanacağım diyorsanız ozaman sizlere kısaca anlatayım. Dolum makineleriniz hem wifi bağlanabilir hemde sizin dolum makinasının wifi bağlantısına bağlanabilir şekilde çalışmaktadır.  Böylelikle ilk yapmanız gerekek cep telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan DMN wifi bağlantısını seçip bağlanmanız gerekmektedir. Kullanım klavuzunda belirlenen ip adresini browser’ınıza yazarak dolum makinesinin control panelini ulaşabilirsiniz. Ulaştığınız kontrol panelinde evinizdeki veya iş yerinizdeki wifi listesi çıkacaktır bu listeden kendi wifi bağlantınızı seçerek ve şifrenizi yaazak bağlan tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Bu işlem dolum makinenizin sizin wifi bağlantınıza bağlanmanızı sağlayacak ve bir sefer yapılacak bir işlemdir ve oldukça basittir. ileride youtube videosu olarak dolum makinemizin nasıl bağlandığnı anlatan basit bir video koyacağız. Bu bağlantı yapıldıktan sonra tekrardan hıç bir şekilde ayar yapmanıza gerek kalmamaktadır. Bu işlemden yaptığınzı bütün dolumlar dolum kontrol paneline düşmektedir. Dolum kontrol panelinde bilgiler anlık olarak değişmektedir ve anı anına dolumları görebilirsiniz.  Türkiyenin ilk ve tek masaüstü internete bağlanan dolum makinesi olma özelliğine sahip tek makinedir. Detaylı bilgi için lütfen bizi arayınız. Bu yazımızın yanında belirtmek isterizki web dolum kontrol paneli üzerinde çalışmalarımız sürmektedir. Bitince web kontrol paneli üzerinden  demo kullanıcı adı ile sizlere sistemimizin nasıl bir özelikte ve ne tür bilgilere vereceğimizi görebileceğiniz bir giriş yeri yapıcağız. Saygılarımla DMN Makina