Yeni peristaltik dozaj pompamız PP15 makinemizi gugurla sunarız. Firmamızın ürettiği bu makineile sıvılarınızı rahatlıkla doldurabilir yapışkanlı veya boyaı ürünleri bile makineye zarar vermeden doldurabilirsiniz. Peristaltik makinemiz mikrolitre hassasiyetinde olup kalıbrasyonu yaptığınızda iştediğiniz oranda dolum yapabilmenize olanak tanır. isterseniz 10.2 ml isterseniz 2500 μL olarak dolum yapabilirsiniz.  Mikrolitre dolumları için bu cihazı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Makinemize kullanacağınız hortum kalinlıkları istenildiği çaplarda kullanılabilir. Hortum kalınlığı 1,3 ideal dir. Hortum kalınlıklarına göre dolum kapasitesi değişmektedir. Ayrıca hortum değişikliklerinde tekrar kalibrasyon yapmanız gerekemktedir. Kalibrasyon mode’u ile çok kısa bir sürede ayar yapabilirsiniz. 3 farklı dolum şekli bulunmaktadır makinemizde biridi rotasyon dolumu. 1 tur veya 10 tur motorum dönmesini istiyorum gibi ayarlama yapabiliyorsunuz. İstediğiniz tur sayısını girebilirsiniz veya yarın çeyrek veya kaç step yapılması gerektiğini girebilirsiniz. İkinci olarak Mililitre dolumu bu dolumda yapacağınız kalibrasyon değeri ile kaç ml dolum yapacağınızı litrenin 10 da biri değeri direrek girerek yapabilirsiniz. Örnek olarak 10.2 ml dolum yapabilirsiniz. bu mode ayarında sadece ml nin onda biri hassasiyetinde ayar yapabilirsiniz.^

3. olarak ise Microlitre ayarı. Bu mode da dilerseniz ml hız ayarını kullanarak hızlı dolum yapabilir veya micro miltre hız ayarını kullanarak şırınga iğnesinden bile dolum yapabilirsiniz. Labaratuar ortamlarında kullanılmaya uygundur. Ayrıca extra özellik olarak PP15 makinemiz dilendiğinde USB girişlide kullanılabilir. Extra bir özellik olup PP15 makinenizi alırken lütfen sorunuz. Bu Usb serial girişi sayesindede bilgisayarınızdan hız ayarlarını ve dolum bilgilerini yollayabilir ve dolumlarınızı alabilirsiniz. Chazımızda tek adet tuş bulunmaktadır. Bu tuş sayesinde (rotary encoder)menude ileri geri gidebilir ve dolum yapacağınız ayarlar ayarlanılabilir. Aynı zamanda cihazımızda birde pedal bulunmaktadır. Bu pedal sayesinde dolumlarınızı başlatabilir hata olduğunda durdurabilir ve tekrar başlatabilirsiniz. Dozajlama sırasında makinemiz hortum üzerinde sıvının ucunda kalmaması için bir kaç mm geri çeker buda damlamanın olmaması için çok önemli bir fakördür. Bu gerçi şekme işlemi dolum sırasında tekrar ileri alınır ve hesaplanır. her seferinde aynı sonucu alırsınız. dilerseniz hızlı dilersenizde yavaş dolumlar yapabilirsiniz.

Makinemizib daha detaylı resimlerini görmek isterseniz websitemizdeki makinelerimiz kısmına tıklayıp oradan detaylarını görebilirsiniz.