DMN – PS150 Peristaltik dozaj pompası 0.1ML ile 150Ml Arası Dolum yapabilen microlitre hassasiyetinde dir . Mililitrenin 10 dan birinden hasas olan makinamız. Dakikada 35 ml dolum yapabiliyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eektronik dolum makinelerinde devrim yaratan peristaltik dolum makinası üretimi artık firmamız tarafından yapılmaktadır. Bu dolum makinası peristaltik bir motor sayesinde hata tölerans oranı inanılmaz düşük ve her ürünü bire bir doldurabilecek ölçüde bir modeldir. Peristaltik dolum makinaları Ülkemizde az bulunmasına karşın ithal edilen kalitesi düşük uzak doğu makinelerin geldiğini biliyoruz. Firmamız yerli peristaltik dolum makinası üretimi yaparak bir ilki gerçekleştirmiştir. Artık koyu kıvamlı ve düşük ölçülerde dahi gramı gramına dolum gerçekleştirebilrceksiniz. Hata payı çok düşük olan bu makina peristaltik motoru sayesinde damda damla hesap yapar ve dolumu gerçekleştirir. Hortumunu sankı vakum gibi kullanarak sıvıyı çeker ve dolumu gerçekleştirir.

Peristaltik dolum makinası için lütfen firmamızı arayınız. Bu makina yüksek dolum ölçülü ürünler için değildir Maliyetleri pahalı ürünlerde genellikle kullanılırlar. Peristaltik motorundan sıvılar sadece hortuma temas ederek geçerler ve dolumu gerçekleştirirler böylelikle motorun içerisine herhangi bir sıvı girmez. Hortumunu değiştirerek sanki sıfır makina kullanırcasına farklı aromadakı veya birbirine karışmasını istemediğiniz sıvıları doldurabilirsiniz.

Peristaltik motorların çalışma şekli hortumu sıkarak içerisinde sıvıyı ileriye itme şeklinde gerçekleşir.

Sıvının ortadaki milde sıkışarak ileri itilmesi ile çalışan bu dolum makineleri her zaman sıvıyı bire bir çeker ve aynı basınçta atarlar. Firmamızın kullandığı motor şeması resimlerine bakmanızı öneririm.