Sıvı Dolum Makinası Kullanarak Aseton Doldurmak.

DMN v1  modeli Sıvı Dolum Makinasını kullanarak elle dolum yapabilirsiniz. Dolum Yapmak istediğiniz Kab veya şişeyi dolum yapacağnız zaman dilimini girerek dolum yapabilirsiniz. DMN V1 modeli küçük ve orta ölçekli firmalar için ideal bir boyda ve hızdadır. Günlük olarak 2000 ile 5000 arasında 200ml lik bir ürünü doldura bilirsiniz.

Dolum yapmak için zaman ayarlaması veya nekadar zamanda nekadar dolururum gibi sorunlarınıza küçük bir cevap vermek gerekirse örnek olarak 3 motor hızında 4 saniyede 200 ml lik bir şişeyi doldurduğunuzu farz edersek ve 5 saniyede durma zamanı ayarlarsanız 60 saniye içinde ortalama 10 saniye dersek dakikada 6 adet dolum yapabilirsiniz. 1 saatlik zaman dilimi içerisinde 360 adet dolum yapabilirsiniz. fakat dilerseniz bu dolum hızını 2 katı arttırarak bu oranı arttırabilrsiniz. fakat dolum nekadar hızlı olursa olsun motorun hızını maksimum bile yapsanız şişeyi değiştirikenki 5 saniye herzaman 5 saniye olarak kalacaktır. 1 saniyede bile dolum yaparsananız şişeyi değiştirmek için olan zaman dilimini  kısatmanız zordur.

Manuel Dolum Makinaları büyük fabrikalarda deneme amaçtı başlatılan ürünlerde veya production öncesi denemelerde sıkça kullanılır.