Sıvı dolum makinası sizlerin özel dolum ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde tasarlanmıştır. Bu makine ile aşırı yogun olmayan sıvı dolumlarınızı rahatlıkla yapabilirsiniz.

Öncelikle doldurulacak sıvı nın parlayıcı ve yanıcı olmadıgından emin olun. Bu tip sıvılar makinenize zarar verecek ve kesinlikle garanti kapsamı dışına çıkaraktır. Bu yüzden aşırı yoğun sıvılara uygun başka bir modelimizi almanız gereklidir. Sıvi dolum makinamız dolum için herhangi bir kompresör ihtiyacı hissetmeden kendinden emişli bir modeldir. Bu da size daha az elektrik masrafı olarak maliyetinizi düşürecek ciddi bir avantaj sağlar.

Dolum pompa motoru bu konuda kendini ispatlamış yüksek teknoloji ürünü fabrikaların ürünüdür. Ancak uzun sürecek dolumlar arasında bir müddet motorun dinlenmesi ve soğuması için durdurmak gerekebilir. Bu sıvı dolum makinenizin uzun ömürlü olması için önemlidir.  Dolumlarda cihaz içine sıvı girmemesine maksimum özen gösterilmeli ve herhangi aksi bir durumda cihaz fişten çıkarılarak durdurulmalıdır. Böyle bir durumda bölgenizdeki en yakın yetkili servisimizı arayınız.

Cihaz 220v 50hz standart elektrik şebekesi ile çalışır bunun haricinde bir sekilde çalıştırmak cihaza çok ciddi zararlar verecektir ve garanti dışı kalacaktır. Diğer önemli bir husus ise kullanım yaparken cihazın düz ve kaymayacak bir zemin üzerinde olmasına dikkat edin. Dolum esnasinda operatör önlük, eldiven ve koruyucu gözlük takarak oluşabilecek yaralanmaları engellemelidir. Dolum ayarları birkac deneme ile mükemmel sonuca gelecektir.  Hafıza fonksyonu Daha sonraki dolumlarda tekrar aynı ayarı yapmanıza gerek yoktur.