Avrasya’nın En Büyük Ambalaj Endüstrisi Etkinliklerinden birtanesi Tuyap Fuarı 20- 23 ekim arasında başlayacak aradığınız dolum makinalarını ve ambalaj makinelerinin hepsini bulabileceğiniz bu fuar. Dolum makinesinden aradığınız bir çok özellikteki makineleri ve son teknoloji dolum cihazlarını bulabileceğiniz bir fuardır. Malesef pandemi nedeni ile katılımcının biraz az olması nedeni ile rahat rahat dolabileceğinizi ve gerekli cihazları rahat bir şekilde araştıracağınız bir fuar olacaktır. Dolum makinesi almak istediğiniz fuar yekilileri sizlere her türlü yardımı vereceklerdir. Bu sene Dolum cihazları ve paketleme cihazlarına daha çok rabet olacağını düşünüyoruz. Sektörde daha çok büyük makine yerine aynı işleri yapan elektronik dolum cihazları ve küçük çaplı ekonomik dolum cihazlarına rabetin arttığı bu günlerde bu tür dolum cihazlarının müşteri tarafından daha çok rabet göreceğini düşünüyoruz.

Giriş için biletinizi ücretsiz olarak aşşağıdaki linkten alabilirsiniz. ( Son 1 haftaya kadar muhtemelen geçerli olacaktır son dakikaya kalmamanızı öneririz.)

2021 yılında hibrit olarak gerçekleşecek Avrasya Ambalaj Hybrid+ Fuarı ile anahtar teslim çözümlere fiziki fuar ile tek çatı altında, tek tıkla dijital platformda ulaşabilirsiniz.

20-23 Ekim 2021 tarihlerinde Tüyap İstanbul’da gerçekleşecek Avrasya Ambalaj Hybrid+ Fuarı, dijital dünyanın olanaklarıyla birleşiyor. Business Connect Programı ile fuardan önce ve fuardan sonra da katılımcılarla görüşebilir, yeni iş bağlantıları kurabilirsiniz.

Business Connect Programı

2021 Fuarı Katılımcı Listesi

Ücretsiz Biletinizi Alın

Fuara giriş yapacak olan tüm ziyaretçilerin HES KODU alması zorunludur.

Fuar hakkındaki bilgiler değişiklik gösterebilir. Bu yazı sadece bilgilendirme amaçlıdır.