Merhaba. 4 nozzle ile çalışan ve 4 motorlu diyafram pompalı olan makinemiz satışa sunulmuştur.

Bu makinemiz ile aynı anda 4 şişe dolumu yapabilirsiniz. Dilerseniz 2 li dolum veya 3 lü dolumlarda gerçekleştirebilirsiniz. Makinemiz 4 motora sahip ve diyafram pompalıdır. Bu makinemizin benzeri DMN-V2S modelimizdir. Motorların hepsine ayrı ayrı hız ayarı yapılabilir ve kolay kullanımlı paneli ile rahatlıkla dolumlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. 4 motoru olmasnın yanında aynı zamanda 4 emiş hortumu bulunmaktadır. Resimde görüldüğü üzere 4 dolum rahatlıkla gerçekleşmektedir.

4 nozzle dolum makinesi ile biz videomuzda basit bir tepsiden yardım aldık. Bu tepsiyi 30’ar milimlik delikler keserek şişelerimizi yerleştirdik.

Çoklu dolum makinemizin zaman ayarlarını 1 saniye 49 salise olarak ayarladık ve bunu yaparken bütün motor hızlarımızın aynı olması için birer test dolumu gerşekleştirdik. Bunun için her motorun aynı açma kapatma tuşundan yararlandık. Birinci motor ile dolumu gerçekleştirdik ve diğerlerini aynı ayarlara getirdik.

Dolum çubuğunu tek tek gezdirerek dolumlarımızı gerçekleştirdik. Makinemiz ile ilgili daha fazla bilgi isterseniz lütfen bizi arayın. 0212 669 36 00 veya 0553 960 57 18 no lu telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

Dolum Makinemizin Video’sunu izlemeyi unutmayınız.