Merhaba.

Ekonomik deyince ilk aklımıza alacağımız sıvı dolum makinasının aslında olanlardan farklı olmayan ve mevcut aletlerin aynısı veya onların özelliklerinin benzeri ve sonucu aynı olan ürünlerden bahsediyoruz. Ekonomik diye bir başlık girişi yaptık çünkü V1 ve V2t modellerimiz Türkiye’de üretildiği için ve A dan Z ye bütün mevcut parçalarının bir bölümü veya büyük bir bölümünün DMN Teknoloji tarafından üretildiğini bu sebepden dolayı döviz kurlarından veya yurtdışına bağımlı olarak yedek parça sorunununuz olmadığını söyleyebilirim. Bizler Türkiyede ,Tayland da, Kazakistan da ve Rusya da ürünümüzün arkasında olduğumuz gibi herhangi bir sorunda ürünümüzün desteğini alabilirsiniz. Kullanım kolaylığı ürünün pratik olması, Az elektrik harcaması, çok kısa zamanda fazla ürün doldurabilmesi gibi bir çok farklılıkları vardır.
DMN V1 modeli piyasadaki fiyat bakımından en ekonomik model dir. Piyasada bulacağınız GFK 160 modelinin benzeri olup onun özellkilerinin de bir tık üzerindedir. Örnek olarak GFK 160 3.2 litre dakikada yaparken bizim aletimiz dakikada 4.5 Litre dolum yapabiliyor . Motoru daha büyük ve dayanıklıdır. Aynı şekilde hassas dolum yapmak isteyen müsterilerimiz için ise DMV v2t Modelimizi tavsiye ederiz. Türkiyede Tartılı Dolum Makinası çok az sayıda olup fiyatları yüksek seviyelerdedir. Bu durumun sonucu olarak ürünlerin fiyatlarınıda etkilemekte ve Ambalaj sektörü kotü etkilemektedir. Türk malı ürün alarak ekonomimizi desteklemeli ve yurtdışına bağımlılığımızı azaltmamız ve daha uygun fiyatlara ürün alabilmmemizin yolunu açacaktır.
Bizler Bu işe başlamadan önce teknolojiye yapılan yatırımların ülkemizde az olması sebebiyle ve küçük yatırımlara aslında büyük işler yapabileceğimizi ve ülkemize ve dolum firmalarına nasıl faydalı olabilieceğimizi düşünerek bu işe başladık.
DNM ürünleri hem ekonomik hemde alım sonrası yedek parça bakımından yurtdışına bağımlı olmadığınızdan firmalar için uzun ömürlü olacaktır.
Ürünlerimiz paslanmaz ve Alüminyum dan yapılmıştır. Herhangi bir paslanma veya çürüme yapmaz.
Ekonomik deyince sadece aklınıza alacağınız ürünün fiyatı değil aynı zamanda ileride size sorun çıkarmayacak şekilde olmasıdır. Aldığınız Sıvı dolum Makınasının yıllar sonra bile aynı şekilde çalışması ve sorun yaşamadan sızınle eskimesi bizim övünç kaynağımız olacaktır.