Krem dolum makinaları hakkında biraz bilgi vereceğim. Krem dolum makinası genellikle pistonlu sıvıyı iterek dolum yapan cihazlardır. Bu cihazlar bir hazneye ürünü iter ve sonra dolumlarını gerçekleştirirler.

A03 ve A02 krem dolum makinelerinin hacımleri nekadardır?

Krem dolum makinelerimizin dolum hacimleri 5ml ile 50ml arasındadır.Bu cihazlar ile 2ml gibi ürünleri malesef dolduramassınız. Fakat dilerseniz 2 sefer basıp örnek olarak 50ml ayarlayıp iki seferde 100ml lik bir dolumu gerçekleştrirebilirsiniz. Aynı zamanda bu tür cihazlar iile akışkan ürünlerde doldurulabilir. Krem veya şampuan gibi ürünleri rahatlıkla doldurabilirsiniz. Pekmez tarzı veya bal tipindeki ürünler de doldurulabilmektedir.

Krem dolum makinesinin metarleri nedir?

Bu krem dolum modellerimizin metaryeli 304 çeliktir ve çok dayanıklı bir cihazdır. Ürüne temas eden bütün aksanları çelıkten üretilmiştir. Bu makinenin 2 tip olanı mevcuttur biri manuel kollu diğeri ile pnomatik bir sistemdir.

Krem dolum makinasının diğer dolum cihazlarından farkı nedir?

Krem tarzı ürünler malesef hortumlarla çekimi pek mümkün olmadı için bu tip ürünleri bir hazneye yardımı ile yerçekimini kullanarak aşşağıa doğru akması usulü ile doldurulur. Sıvı ürünlerde hortum ile dolumlar rahatlıkla yapılırken krem ürünlerinde malesef hazna olması gerekmektedir.

Krem dolum makineleri nasıl kullanılmalıdır?

Krem dolumu yaparken krem için kullanacağınız cihazı çok iyi seçmelisiniz. Size uygun dolum aralığında olması oldukça önemlidir. Örnek olarak 350 ml dolum yapılacak bir krem şişesi için maximum kapasitesi 50ml olan bir cihaz sizin işinize pek yaramayacaktır. Onun yerijne birazdaha bekleyip büyük bir cihaz almak sizin yararınıza olacaktır.

Krem dolum makinası fiyatları?

Krem dolum makinaları fiyatlarını aşşağıda görebilirsiniz.