Hassas Makineler piyasada hem pahalı hemde kullanması zor makinalardir. DMN Teknoloji olarak Parfüm dolumu yapmak isteyem müşterilerimiz için geliştirdiğimiz DMN B1 modelimiz piyasada çok rabet görmüştür. Bu makine kullanım kolaylığının dışında hassasiyet oranı en yüksek makinelerden bir tanesi arasına giriştir. Dayanıklı tasarımı sayesinde hiz birşey olmadan yıllarca kullanabilirsiniz. Manule kullanım kolaylığı sayesinde kullanıcı dostudur. Makinemizi biraz inceliyelim.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dolum Makinası hız ayarı ve zaman ayarı kullanılarak dolum hassasiyeti ayarlanarak yapılır. Yapılan ayarlamalar değişmeden bir sonraki gün kullanılabilir böylelikle hafizaya kayıt etme gibi bir durum gerektirmez.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kullanım kolaylığı pedalına basılarak veya üzerindeki tuşa tıklayarak dolum başlatılır ve belirlenen sürede dolum yapılır ve durur. Dolum yapılırken ikinci bir dolumu başlatamassınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sıvı Giriş Çıkış hortumları şeffaftır ve çekilen ürünleri rahatlıkla görmenizi sağlar. Güvenlik olarak 3 amperlik bir sigorta sistemi ile korunmaktadır. Max 24 volt elektrik kullanır bunu her dolum yaptığınızda beklediğinizi eklerseniz bir led ampülün 1 saatte tükettiği elektriğe denk gelebilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Detaylı Bilgi almak için lütfen ofisimizi arayınız veya bize cep numaralarımızdan 24 saat ulaşabilirsiniz.