Merhaba Sıvı Dolum Makinası Sevenleri.

Bugün sizleri istanbul da sıvı dolum makinası fiyatları hakkında biraz bilgilendireceğim. Bildiğiniz üzere firmamız istanbul, bahçeşehir bölgesindedir. Türkiye’nin bir çok iline satığımız sıvı dolum makinalarımızın sorunsuz ve mükemmel bir şekilde çalışması bizi gururlandırmaktadır. 2016 Kasım ayından beri üzerinde çalıştığımız sıvı dolum makinalarımız an itibari ile 5. modelini çıkarmanın gururunu yaşamaktayız. Müşterilerimizin bize güvenmesi ve bizim satış yaptıktan sonra bile diyalog içinde olmamız firmamızın sıcak ve samimi ortamında olması bizler için en önemli enerji kaynağı. Hali hazırda 5 farklı ürünümüz var demiştik bu ürünler den 2 tanesi hassas dolum makinası dır. Bu hassas dolum yapan makinalarımızdan bir tanesi

DMNB1 modeli yani manuel ayar girişli olan modelimiz. Manuel girişli olması sebebiyle elektronik ayar gerektirmeğinden herkezin kolaylıkla kullandığı ve tercih edilen bir üründür.  Program bazlı çalışır ve DMNv2H modeli gibi aynı şekilde ve hassasiyette dolum yapar.

 

 

DMN V2H modelimiz alışık olduğumuz elektronik kontrol girişe sahip ve bire bir hassasiyette doldurmasıyla ünlü bir modelimizdir. Max 1oooml dolum yapabilmektedir. Fakat dakikada 2000ml dolum yapabilme kapasitesine sahiptir.

 

 

DMNv2s modelimiz standart olarak piyasada en çok satan modellerden birisi olması ile ünlüdür. Yurtdışında bu makinanın benzeri GFK160 modelidir ki bu model bizim modelimizden daha az kapasiteli ve az gelişmiştir. Bizim modelimiz 4200ml/dakikada dolum yaparken GFK160 modeli 3200ml yapmaktadır ki bu da aradaki farkın çok olduğunu gösterir.

 

 

 

PG1 modelimiz yeni modellerimiz arasına olmasına karşın en çok rağbet gören makine sınıfına girmeyi başarmıştır. PG1 modeli güçlü hidrolik motoru sayesinde rahatlıkla yoğun kıvamlı ürünleri doldurabilmekte ve aynı zamanda sessiz ve titraşimsiz olması nedeniyle çok tercih edilmektedir. Taşinabilir olması ve motorunun çok güçlü olması sayesinde bir çok modeli geride birakarak gücünü doğru dolum yapmasının faydasını kullanarak Türk markaları arasıda yerini almıştır.

 

 

DMN V1T modelimiz Türkiye’de bir ilklere imza atarak ilk yapılan tartılı dolum makinalarından biridir. Türkiye’de çok kullanılmamasının sebebi seri kullanımlara uygun değildir. Aşırı hassasiyet gerektiren labaratuvar ortamlarında ve kimya firmaları tarafından tercih edilen ve en çok kullanılan ürünlerden biridir.