Şampuande saç kremi için hangi tip dolum makinası kullanmalıyım;

Yaz aylarında özelliklede tatil zamanlarında oteller ve oteller için butik malzeme satan firmalar otel şampuanları ve saçkremleri dolumları yapmaktadır. Bu yapılan ürünler çok farklı olmasada genelde aynı şişe tiplerine 30ml gibi veya 20ml gibi şişelerin dolumlarını yapmaktadırlar. bu dolum işleri için PG1 modelimiz ve A02 veya A03 gibi pnomatik olabilecek cihazlarıda kullanmaktadırlar. Ülkemizde otellerin ve tatil köylerinin çok olması otel çampuan saç kremlerine olan ihtiyacı arttırmaktadır. Firmamızın ürettiği dolum makinaları ile bu ihtiyacı rahat rahat karşılayabilmektedirler.

Otel şampulanları ve şaç kremleri doldururken nelere dikkat etmeliyim;

Otel şampuanı ve saç kremi dolumu yaparken genellikle ürünün kostik bazlı olması ve bunun demir aksanları çok hızlı bir şekilde paslandırması sorunu vardır. Bu makinenin çelik olması farketmeksizin tuzun ne denli güçlü bir çözelti olduğunu göz ardı etmemeliyiz. Bu sebeple bu tip kostik bazlı ürünleri doldururken lütfen iş bitiminde gün sonunda makinelerinizi su içerisinden geçirerek bu korozyondan koruyabilirsiniz. Sıvının makine içerisinde bıralıklması ve uzun vadede sıvının motor kısımlarına (incelmiş bir yağ olmasından kaynaklanıyor) girmekte ve bu sebeple motor aksanlarında eğer rulman varsa bunlara ilerleyip bir çok aksanaı paslandırabilmektedir.
Gün sonunda temiz bırakılan cihazlar çok uzun ömürlü kullanılabilmektedir.

Bir otel şampuanı kaç saniyede doldurulur;

Otel şampuanları genellikle 1.20sn de dolumları gerçekleşmektedir. bu dolumlar daha hızlı olmayabilir sebebide şişelerin hem küçük hemde doldurulacak şişelerin tepelerinin düz olmasından kaynaklanmaktadır.

Saatte ve Günde kaç adet otel şampuanı doldurabilirim;

Bu bize çok sok sorulan sorulardan bir tanesidir. Genellikle bunun cevabı kısaca 1000 ile 1200 arası olabilir. Fakat 1.2 saniyede bir dolum ve bir sonrakine 1 saniye bekleseniz bile insan malesef makine gibi çalışamadığı için yapılacak hesab uymayabilir. Sizlere verebileceğim yanıt 3000 ile 3500 arası bir kişi tek başına bu dolujmj sayılarını yapabilir. Bunu ortalama olarak bizden makine alan kişilerin verdiği sayılara göre size vermekteyim. Eğer siz 2 kişi iseniz bunu 2 ile çarpabilirsiniz. yani ortalama 7000 gibi bir sayı yapılabilir. Son olarak sizlere verdiğim sayılar tam tutmamakla beraber sizin bezerinizede kalmıştır. Makine her bastığınızda size dolumu verir fakat siz makineye yetişebilirmisiniz o farklı bir durum dur.